Hakkımızda

Hakkımızda

               2015 Yılı itibariyle faaliyete geçen ve kısa süre içerisinde büyük yankı uyandıran Ahdip ;  Kaliteli, pratik, ekonomik ve geniş seçim olanakları sağlayan güvenlik sistemleri ile bayilerimizin ilk tercihidir. Güvenlik sistemlerinin doğrudan son tüketiciye satılmaması gerektiğinin bilincinde olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin güvenliğine fazlasıyla önem vermektedir. Bu bağlamda yıllarını güvenlik sektörüne adamış ve alanında uzman bayii ve çözüm ortaklarımız ile siz değerli müşterilerimize ücretsiz keşif yapmakta, güvenlik açıklarınızı tespit etmekte ve ihtiyacınız olan en doğru sistemi Çözüm Ortaklarımız aracılığı ile tarafınıza sunmaktayız.


Ahdip Ürünleri; Türkiye’nin her yerine güvenlik çözümleri sunmaktadır. Banka ,Belediye, Okul, Emniyet müdürlükleri, Plajlar, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türkiye’nin bir çok önemli kamu kurumlarında ve özel kuruluşlarda kullanılmaktadır.

Güvenlik hizmetinin bir parçası olan deneyimli, aynı zamanda profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Tüm aramaları anında yanıtlayarak kapsamlı bir çağrı merkezi gibi hizmet vermektedir. Emin adımlarla büyümesini sürdüren firmamız, Türkiye’de %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Teknolojik altyapısı, yeni teknoloji ürünleri ile güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve eğitimli profesyonel  kadrosuyla Türkiye genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Firmamız, sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için satış öncesi danışma, bilgilendirme, doğru ürünlerle projelendirme ve teklif hizmeti sunmaktadır. Satış sonrası ise teknik destek hizmetimizle daima yanınızdayız. Projelerinize özel, uzman ekiplerimiz sahada birebir sizlerle iş birliği yapmaktadırlar.